Kas sinu ettevõttes on välja töötatud uuenduslik toode, teenus või tegevuspõhimõte?

Tule infoseminarile!


KVALITEEDIINNOVATSIOONI AUHIND 2011

2011. aastal on Eesti organisatsioonidel teistkordselt võimalik osaleda Kvaliteediinnovatsiooni konkursil, mille algatajaks on Soome Kvaliteediühing. Esmakordselt osalevad ka Rootsi ettevõtted, mis annab hea võimaluse uuenduslikkuses põhjamaadega mõõtu võtta.

Kvaliteediinnovatsiooni auhind on tunnustus organisatsioonile, kes on toonud turule uuendusliku toote, teenuse või ärimudeli, mis on jõudnud ka majandusliku eduni.

Seminari üks peaesineja on Soome Kvaliteediühingu Kvaliteediinnovatsiooni auhinna projektijuht Timo Tulonen , kes tutvustab Soome kvaliteediinnovatsiooniauhind 2011 projekti ja põhjuseid, miks konkursile tulla. Tulonen toob ka erinevaid näiteid Soome konkursil edukalt osalenud organisatsioonide kogemustest. Soomes on auhinda välja antud alates 2007. aastast.

Teine peaesineja on Kvaliteediinnovatsiooni auhind 2010 võitja Tervisliku Piima Biotehnoloogiate Arenguskeskuse juhataja Ene Tammsaar , kes jagab oma kogemusi auhinnaprotsessis osalemisest ning muljeid auhinnareisist seminarile Oasis of Excellence.

Ettekannetele järgneb arutelu innovatsioonist ja kvaliteedist, mida modereerivad HeiVäl OÜ partner Tõnu Hein ja Eesti Kvaliteediühingu juhatuse esimees Tiia Tammaru.

Infoseminar toimub 25. augustil 2011. a. kell 14.00 – 17.00 Tallinnas, Ülemiste Hotelli konverentsikeskuses (Lennujaama tee 2).

Seminari osalustasu on 25 eurot.

Oma osavõtust anna palun teada hiljemalt 23. augustiks 2011 e-posti aadressil triin.kraavi@eaq.ee

Seminari korraldab Eesti Kvaliteediühing koostöös HeiVäl OÜ ja Soome Kvaliteediühinguga.

Rohkem infot Eesti Kvaliteediühingu telefonil 569 56005. Vaata ka Eesti Kvaliteediühingu kodulehekülge www.eaq.ee.Avalda arvamust