“Ekspordiplaan: esimesed sammud” koolitajad

 

Kaido Väljaots

Kaido Väljaots on koolitaja, kes omab rahvusvahelist ekspordikogemust olles töötanud Soomes Amer-Tobacco turunduse- ja ekspordi osakonnas kõikide ekspordiküsimustega. HeiVäl Consultingu partnerina on Kaido suurepärane valik käsitlema koolitusel ettevõtte tootearenduse, turu-uuringute, toote hindade, müügistrateegiate ja kliendibaasi kujundamise teemasid. Tema koostatud ja nõustatud arvukad ekspordiplaanid erinevatele Eesti ettevõtetele teevad Kaido Väljaotsast valdkonna arvestatava spetsialisti.

Aare Puur

Aare Puur on praktik, kes töötab kaasaegses, 80% ulatuses Lääne ja Põhja-Euroopasse eksportivas kõrgtehnoloogilises tootmisettevõttes Baltic Disc AS. Omades mitmekülgset praktilise ekspordi korraldamise kogemust erinevates maailma riikides, on Aare Puur tegev nii nõustaja kui ka koolitajana.

Tõnu Hein

Tõnu Hein on koolitaja, kes omab rahvusvahelist ekspordialast konsulteerimiskogemust olles töötanud maailma ühes tuntuimas konsultatsioonifirmas McKinsey (St Peterburgis ja Helsingis), kus konsulteeris ettevõtteid peamiselt Venemaa turule sisenemiseks. Praegu nõustab Tõnu Hein ka globaalsele turule suunduvaid Soome ettevõtteid. Eestis veab Tõnu Hein ettevõtte juhatuse liikmena HeiVäl Consultingu teenuste eksporti Soome ja Norra turule. Lisaks on ta aidanud koostada ekspordiplaane ka paljudele Eesti ettevõtetele, sh biotehnoloogia, infotehnoloogia jt valdkondades.

Tõnu Hein koolitab eesti ja vene keeles.

Anti Orav

Anti Oraval on pikaajaline ettevõtte müügi ja ekspordi käivitamise ning juhtimise kogemus. Ta omab väga head ülevaadet sellest, kuidas arenenud rahvusvahelised kontsernid müüki ja eksporti teostavad.

 

Lisainfo:
Katrin Saar
627 6190
Skype Me™!
info@heival.ee

 

Toetajad